FABUŁA OGÓLNA
To RPG fantasy, dlatego też trzymamy się zasad. Czasy są średniowieczne, nie ma urządzeń typu komórki, radio czy telewizor.Fabuła jest wymyślana na bieżąco, na przykład w grze na czacie. Wtedy również można stworzyć opowiadanie.
- FABUŁA DEMONÓW
Demony mieszkają w obozie, zwanym również Camp of Freedom, otoczonym głębokim i straszliwie gęstym lasem świerkowym. Żyją tu driady, wilkołaki, wampiry... W skrócie wszelkie hybrydy i odmieńcy.
W obozie znajduje się wiele sal i placów, przeznaczonych do nauki walki wręcz lub z odległości. Są również miejsca do kształcenia swych umiejętności mniej ludzkich - czyli magii. Poza tym Camp of Freedom posiada w swym obrębie stołówkę pod dachem drewnianego tarasu, domki mieszkalne oraz różnorodne place zabaw dla dzieci, bar dla dorosłych i jezioro dla nastoletnich Demonów.
Zdaża się, iż Demony są zmuszone do walki o swe terytorium. Łowcy często odwiedzają obóz, by przejąć nad nim władzę lub po prostu zlikwidować odmieńców. Demony skutecznie chronią swoje potomstwo i sam obóz.
- FABUŁA ŁOWCÓW
Łowcy żyją w mieście, osadzonym na wybrzeżu Morza Czarnego, gdzie mieszkają nie tylko oni, ale i zwykli ludzie. Łowcy są doskonałymi łucznikami i wykształconymi w walce wręcz osobnikami, na tyle niebezpiecznymi, że rządzą się własnymi prawami. Panuje tu więc, w mieście, bezkrólewie.
Łowcy mają swą siedzibę, która oblegana jest ze wszystkich stron wysokim murem. Ośrodkiem tym jest katedra na klifie. Strażnicy ludzi polują na Demony, a więc jeżdżą na swych koniach do lasu, by tam doprowadzać do bitew. Niekiedy również zakradają się aż za palisady obozu.
Łowcy mają swą siedzibę, która oblegana jest ze wszystkich stron wysokim murem. Ośrodkiem tym jest katedra na klifie. Strażnicy ludzi polują na Demony, a więc jeżdżą na swych koniach do lasu, by tam doprowadzać do bitew. Niekiedy również zakradają się aż za palisady obozu.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz