Fabuła

FABUŁA OGÓLNA
 To RPG fantasy, dlatego też trzymamy się zasad. Czasy są średniowieczne, nie ma urządzeń typu komórki, radio czy telewizor.Fabuła jest wymyślana na bieżąco, na przykład w grze na czacie. Wtedy również można stworzyć opowiadanie.

  • FABUŁA DEMONÓW

Demony mieszkają w obozie, zwanym również Camp of Freedom, otoczonym głębokim i straszliwie gęstym lasem świerkowym. Żyją tu driady, wilkołaki, wampiry... W skrócie wszelkie hybrydy i odmieńcy. 
W obozie znajduje się wiele sal i placów, przeznaczonych do nauki walki wręcz lub z odległości. Są również miejsca do kształcenia swych umiejętności mniej ludzkich - czyli magii. Poza tym Camp of Freedom posiada w swym obrębie stołówkę pod dachem drewnianego tarasu, domki mieszkalne oraz różnorodne place zabaw dla dzieci, bar dla dorosłych i jezioro dla nastoletnich Demonów. 
Zdaża się, iż Demony są zmuszone do walki o swe terytorium. Łowcy często odwiedzają obóz, by przejąć nad nim władzę lub po prostu zlikwidować odmieńców. Demony skutecznie chronią swoje potomstwo i sam obóz.

  • FABUŁA ŁOWCÓW

Łowcy żyją w mieście, osadzonym na wybrzeżu Morza Czarnego, gdzie mieszkają nie tylko oni, ale i zwykli ludzie. Łowcy są doskonałymi łucznikami i wykształconymi w walce wręcz osobnikami, na tyle niebezpiecznymi, że rządzą się własnymi prawami. Panuje tu więc, w mieście, bezkrólewie.
Łowcy mają swą siedzibę, która oblegana jest ze wszystkich stron wysokim murem. Ośrodkiem tym jest katedra na klifie. Strażnicy ludzi polują na Demony, a więc jeżdżą na swych koniach do lasu, by tam doprowadzać do bitew. Niekiedy również zakradają się aż za palisady obozu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz